SKULPTUR Basalt, "Stickan", P. Ipsen, Köpenhamn, omkring år 1900. Märkt "P. Ipsen Eneret".

312422. SKULPTUR Basalt, "Stickan", P. Ipsen, Köpenhamn, omkring år 1900. Märkt "P. Ipsen Eneret".

Höjd ca 32,5 cm.

Ytslitage, nagg på undersidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 32,5 cm.

Antal besök: 3 717