MATSALSMÖBLER, 5 delar, Nässjö Stolfabrik, 1950/60-tal. 1900-talets mitt.

312408. MATSALSMÖBLER, 5 delar, Nässjö Stolfabrik, 1950/60-tal. 1900-talets mitt.

Bordets diameter 105 cm. Medföljer 2 iläggsskivor med längd 50 cm/styck.
Stolar: Rygghöjd 87 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolar: Rygghöjd 87 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 861