Oidentifierad konstnär. Olja på pannå. Stilleben med druvor och glas. Signerad och daterad '21. Bildmått: ca 45 x 79 cm. Rammått: ca 61 x 93,5 cm.
Okänd konstnär. Olja på pannå. Stilleben med frukt. Osignerad. Liknande mått.
Ramslitage.
Ramslitage.