2 STOLAR OCH BORD, björk, 1930-tal.

312387. 2 STOLAR OCH BORD, björk, 1930-tal.

Bord, höjd 73 cm, längd 99 cm, bredd 61 cm
Rygghöjd 91 cm.

Bruksslitage
Bord med fläckar och repor
Bordets lackskikt har ställvis rest sig
Stolarnas klädsel och träram på baksida av rygg är blekta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 91 cm.

Bruksslitage
Bord med fläckar och repor

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 690