BORDSFOTOGENLAMPA, mässing och glas, 1900-tal.

312365. BORDSFOTOGENLAMPA, mässing och glas, 1900-tal.

Bordsfotogenlampa, med fot i färgat glas, höjd 55 cm
Brännare, kosmosbrenner.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brännare, kosmosbrenner.

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 712