BORDSFOTOGENLAMPA, majolika, tidigt 1900-tal.

312362. BORDSFOTOGENLAMPA, majolika, tidigt 1900-tal.

Höjd 53 cm
Brännare, kosmosbrenner.

Krackelering, små avslag på glaskupa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 53 cm
Brännare, kosmosbrenner.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 022