LEO RIES. Färgserigrafi.

LEO RIES. Färgserigrafi.
3123165. LEO RIES. Färgserigrafi.

Konkret komposition. Signerad och numrerad 93/150.
70x65 cm.

Glas med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

70x65 cm.

Glas med spricka.

Varberg Auktionskammare
Antal besök: 566