SLAGLÅSGEVÄR, Husqvarna, 1800-talets mitt.

3123162. SLAGLÅSGEVÄR, Husqvarna, 1800-talets mitt.

Längd 134 cm. Pipa märkt WF TLN samt nummer 921 och 399.

Sedvanligt slitage, ej genomgången.

Tema

En samling bössor

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

En samling bössor

Antal besök: 2 290