ARMBANDSUR, Omega Seamaster Automatic, förgyllt stål.

3122984. ARMBANDSUR, Omega Seamaster Automatic, förgyllt stål.

Originalglas
Diameter 34,3 mm.

Bruksslitage med repor och fläckig urtavla, fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Originalglas
Diameter 34,3 mm.

Antal besök: 869