EN VOLVO PENTA FÄLLBAR PROPELLER I JÄRNBRONS.

3122684. EN VOLVO PENTA FÄLLBAR PROPELLER I JÄRNBRONS.

med tre fällbara blad på mittaxeln, stämplade VOLVO 3584248 och 358403, ca 40 cm diameter.

I begagnat skick med typiskt slitage som förväntat, otestad och därför inte garanterad funktion.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 831