Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
ROBERT PAN. Stilleben med solrosor, olja på duk, signerad 47.
312255. ROBERT PAN. Stilleben med solrosor, olja på duk, signerad 47.
85 x 65 cm.
Ramslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
85 x 65 cm.
Ramslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
1 776