ROBERT PAN. Stilleben med solrosor, olja på duk, signerad 47.

312255. ROBERT PAN. Stilleben med solrosor, olja på duk, signerad 47.

85 x 65 cm.

Ramslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

85 x 65 cm.

Ramslitage.

Antal besök: 1 776