KATRINE HELMERSSON. BLANDTEKNIK.

3122370. KATRINE HELMERSSON. BLANDTEKNIK.

På papper, med bland annat päls, signerad och daterad -93, pappersstorlek ca 17x23 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 549