PALL, furu, 1970-tal.

PALL, furu, 1970-tal.
3122120. PALL, furu, 1970-tal.

Sits i form av 4 st hjärtan. Höjd ca 30 cm, diameter ca 33 cm.

Bruksslitage med repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 493