TRIPTYK, 1900-TALETS FÖRSTA HÄLFT.

3121856. TRIPTYK, 1900-TALETS FÖRSTA HÄLFT.

TRIPTYKIKON, tolv religiösa scener, 10,5 x 10,5 cm i minsta form, tidigt 1900-tal.

allmänna märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

allmänna märken.

Antal besök: 262