TRATT, till trattgrammofon, metall.

312181. TRATT, till trattgrammofon, metall.

Längd ca 62, diameter 57 cm.

Bruksslitage, rost, bucklor samt repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 62, diameter 57 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 3 322