FAT, keramik, Gustav och Ulla Kraitz, daterat 1973.

312169. FAT, keramik, Gustav och Ulla Kraitz, daterat 1973.

Diameter 31 cm.

Smärre slitage, ett nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 31 cm.

Smärre slitage, ett nagg.

Antal besök: 2 701