REKLAMSKYLT, papp, Pastill´s praliner, omkring 1900.

312150. REKLAMSKYLT, papp, Pastill´s praliner, omkring 1900.

56 x 80 cm.

Slitage och skador, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

56 x 80 cm.

Slitage och skador, fläckar.

Antal besök: 1 197