VÄGGHYLLA, kineseri, svartmålad med förgyllningar.

312143. VÄGGHYLLA, kineseri, svartmålad med förgyllningar.

Bredd 41, höjd 27 cm.

Lagningar samt skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 41, höjd 27 cm.

Lagningar samt skador.

Antal besök: 1 522