BORD, "Lövbacken", IKEA.

BORD, "Lövbacken", IKEA.
3121091. BORD, "Lövbacken", IKEA.

uppdaterad version av IKEA klassikern Lövet.
Höjd 52, 77x39 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 52, 77x39 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 905