WILHELM BEHM. Månbelyst landskap, olja på duk, signerad.

312095. WILHELM BEHM. Månbelyst landskap, olja på duk, signerad.

26 x 39 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

26 x 39 cm.

Antal besök: 2 452