DOKUMENTMAPP, framsida med intarsia.

3120809. DOKUMENTMAPP, framsida med intarsia.

1900-talets första del. Textil och papper. ca 28 x 35 cm.

Fanerskador.

Tema

Ur Auktionsassistentens samlingar

Gör en kostnadsfri värdering!

Fanerskador.

Tema

Antal besök: 508