EMIL ÅBERG. "Rococo Gripsholm", Etsning, sign.

312074. EMIL ÅBERG. "Rococo Gripsholm", Etsning, sign.

28x39.

Gulnat blad. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

28x39.

Antal besök: 2 757