PARTI KLÄDER, 5 delar, 1900/2000-tal.

3120733. PARTI KLÄDER, 5 delar, 1900/2000-tal.

Skinnjacka, Chic, storlek enligt märkning 40.
Skinnkjol, Chic, storlek enligt märkning 40.
Mockajacka, Janbell, storlek enligt märkning 44.
Jacka, Kappahl, storlek enligt märkning 44.

Bruksslitage. Någon fläck kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 369