TRATTGRAMMOFON, 1900-talets första hälft.

3120477. TRATTGRAMMOFON, 1900-talets första hälft.

Höjd: ca 66 cm ( tot )
Längd på tratt: ca 36 cm
Öppning på tratt: ca 50 x 50 cm
Underrede: ca 35 x 35 cm.

Bruksslitage och märken förekommer.
Mekaniken behöver ses över, går att vrida och skivan följer med runt men stannar så fort man slutar vrida. ligger en lös del i.
Säljes i befintligt skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: ca 66 cm ( tot )
Längd på tratt: ca 36 cm
Underrede: ca 35 x 35 cm.

Säljes i befintligt skick.

Antal besök: 722