MÖBELPARTI, 4 delar, 1900-tal.

31204. MÖBELPARTI, 4 delar, 1900-tal.

Trymå, förgylld/marmorskiva. Längd 51 cm.
Pelarbord sk drum table, mahogny, läderklädd skiva. Höjd 56 cm. Stolar, ett par, björk.

Bruksslitage, trymån med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 804