LEKSAKSFLYGPLAN, litograferad plåt, HWN XC7, Meteor, Tyskland, 1900-tal.

312023. LEKSAKSFLYGPLAN, litograferad plåt, HWN XC7, Meteor, Tyskland, 1900-tal.

Längd 34 cm.
På hjul, nos i gummi.
Märkt undertill, Made in Western Germany.

Bruksslitage, repor, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 34 cm.
På hjul, nos i gummi.

Bruksslitage, repor, bucklor.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 711