LEKSAKSBILAR, 4 st, samt BENSINMACKAR, 2 st, litograferad och lackerad plåt, Japan samt Tyskland, 1900-tal.

312019. LEKSAKSBILAR, 4 st, samt BENSINMACKAR, 2 st, litograferad och lackerad plåt, Japan samt Tyskland, 1900-tal.

Bilar, längd 14 - 22,5 cm.
Bensinmackar, längd 8,5 - 16,5 cm.

Bruksslitage, repor, fläckar, delar saknas, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bilar, längd 14 - 22,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 970