MARC CHAGALL. Bok, "Chagall Lithographe IV", 1974.

3119979. MARC CHAGALL. Bok, "Chagall Lithographe IV", 1974.

2 originallitografier, omslaget och frontespisen.
Charles Sorlier/Fernand Mourlot, Éditions André Sauret.

Bruksskick, nötningar i kanter på omslag.

Marc Chagall (1887–1985)

Gör en kostnadsfri värdering!

Marc Chagall (1887–1985)

Antal besök: 417