ULF JOHANSSON. SKÅL, Sjöhyttan, 1987.

3119923. ULF JOHANSSON. SKÅL, Sjöhyttan, 1987.

Höjd 8 cm, diameter 15 cm.

Gott bruksskick, smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 8 cm, diameter 15 cm.

Antal besök: 285