IKON, Ryssland 1700-tal, Demetri Romanov?

311992. IKON, Ryssland 1700-tal, Demetri Romanov?

Stroganov skolan
Troligen från nordöstra Moskvaområdet
31x26 cm
Proveniens: äldre dansk samling.

Skador med lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stroganov skolan
31x26 cm

Skador med lagningar.

Antal besök: 1 902