STUDIOUTRUSTNING, fotoblixtar mm, 2000-tal.

3119868. STUDIOUTRUSTNING, fotoblixtar mm, 2000-tal.

Stor bag, Visco, mått 78x35x32 cm, stort stativ med paraplyskärmar och två blixtar, "Electra Sunlight 150i", Minilite by Elinca".

Väska, mått 120x25 cm, Kamera/blixtstativ, Interfit.

Bag, mått 100x60 cm, Stativ och tre reflekterande utvikbara blixtskärmar, "Lastolite", "Visico 80x100".

Stor reflekterande utvikbar skärm, mått påse 90x25 cm.

Skepparsäck med två stycken stora studiotyger, en nyare svart och en äldre mörkgrön.

Bruksslitage, ej fällts upp eller funktionstestat fullständigt.
Två blixtlampor fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Två blixtlampor fungerar.

Antal besök: 844