IKON, Ryssland, ca 1850-tal.

IKON, Ryssland, ca 1850-tal.
311979. IKON, Ryssland, ca 1850-tal.

Den helige George
27x22 cm
Proveniens: äldre dansk samling.

Skador med lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Den helige George
27x22 cm

Skador med lagningar.

Antal besök: 998