MATTA, rölakan, signerad AW, 1900-talets andra hälft, ca. 202x139 cm.

311978. MATTA, rölakan, signerad AW, 1900-talets andra hälft, ca. 202x139 cm.

Floral dekor.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Floral dekor.

Bruksslitage.

Antal besök: 886