SAMLING GLAS, 1900-tal.

SAMLING GLAS, 1900-tal.
3119621. SAMLING GLAS, 1900-tal.

Kanna höjd 24 cm.
Glasflöte / fiskekula diameter ca 15 cm.
2 vaser höjd 10,5 och 12 cm.
Skål diameter 14 cm.
Bonbonjär med lock höjd 12 cm..
Glasskärm med tenn höjd 20 cm.

Mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kanna höjd 24 cm.
2 vaser höjd 10,5 och 12 cm.
Skål diameter 14 cm.

Mindre nagg.

Antal besök: 237