STOL, "Myran", Arne Jacobsen, Fritz Hansen, Danmark, 1900-talets andra hälft.

311956. STOL, "Myran", Arne Jacobsen, Fritz Hansen, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Metallben. Svartlackerad.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Metallben. Svartlackerad.

Slitage.

Antal besök: 1 162