STOL, "Myran", Arne Jacobsen, Fritz Hansen, Danmark, 1900-talets andra hälft.
311956. STOL, "Myran", Arne Jacobsen, Fritz Hansen, Danmark, 1900-talets andra hälft.
Utvalt av våra föremålsexperter
Metallben. Svartlackerad.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Metallben. Svartlackerad.
Slitage.
1 056