RAMAR, ett par med OLJEMÅLNINGAR, omkring 1900.

311908. RAMAR, ett par med OLJEMÅLNINGAR, omkring 1900.

Ca. 45x22 cm.

Nagg, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 45x22 cm.

Nagg, slitage.

Antal besök: 866