ETT ALMTALLRIKSSTÄLL.

ETT ALMTALLRIKSSTÄLL.
3119043. ETT ALMTALLRIKSSTÄLL.

För väggmontering, ett plattställ med två nivåer med metallkrokar. Höjd 84cm x Bredd 112cm x Djup 13cm.

Allmänt slitage, några krokar saknas. Några märken och färgskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 285