HARALD KLINCKOWSTRÖM. olja på pannå, 2 st, signerade, 1 daterad 56.

311880. HARALD KLINCKOWSTRÖM. olja på pannå, 2 st, signerade, 1 daterad 56.

Mått träd vid väg 18 x 23 cm
Mått "Golgata" 41 x 31 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått träd vid väg 18 x 23 cm
Mått "Golgata" 41 x 31 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 2 386