LÅDFACK, industrimodell, 1900-talets mitt.

311849. LÅDFACK, industrimodell, 1900-talets mitt.

Grålackerad. På benställning.
Höjd 84 cm, längd 47 cm, bredd 46 cm.

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grålackerad. På benställning.

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 923