RITBOK, daterad 1756.

RITBOK, daterad 1756.
3118471. RITBOK, daterad 1756.

Varav ca 55 blad målade eller tecknade. Namnteckning Carl Henric Robsahm. Mått ca 25x15 cm.

Åldersrelaterat skick med fläckar, skador och lagningar.

Tema

Ur Auktionsassistentens samlingar

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Antal besök: 1 929