FICKUR, silver, omkring år 1900.

3118423. FICKUR, silver, omkring år 1900.

Vitemaljerad urtavla, kedja i silver, boettnr. 83956, baksida med stora riksvapnet, diameter 78 mm.

Går ej vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas, urtavla med lagning, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 555