ALEXIUS HUBER. Abstrakt komposition, litografi, signerad och daterad -71.

311840. ALEXIUS HUBER. Abstrakt komposition, litografi, signerad och daterad -71.

Mått: 61x43 cm.

Alexius Huber (Född 1939)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 61x43 cm.

Alexius Huber (Född 1939)

Antal besök: 1 040