TABELL, EK, ENKELDROPPSBLAD, 1800-TAL.

3118260. TABELL, EK, ENKELDROPPSBLAD, 1800-TAL.

70cm hög x 93cm bred x 50cm djup (106cm helt öppen).

Allmänt ytslitage, två plankor ovanpå har separerats lite.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 199