BYRÅ, Haupt-stil, 1900-tal.

BYRÅ, Haupt-stil, 1900-tal.
31182. BYRÅ, Haupt-stil, 1900-tal.

Stenskiva, fanerad i zebrano med inläggningar i rutmönster, blomster och bandrosett, ornament, nyckelskyltar och handtag i brons. Nyckel medföljer. Längd 80, bredd 43, höjd 75 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 1 665