SKÅP, nyrenässans, 1800-tal.

SKÅP, nyrenässans, 1800-tal.
311768. SKÅP, nyrenässans, 1800-tal.

Två lådor samt skåp bakom dörrar. På lejontassar av gjuten metall. Höjd 166 cm, längd 86 cm, bredd 52 cm.

Slitage, märken och fläckar.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken och fläckar.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 864