POLHEMLÅS, järn, numrerad 39, 1800-tal.
311764. POLHEMLÅS, järn, numrerad 39, 1800-tal.
Höjd 14 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 14 cm.
Bruksslitage.
Nyköpings Auktionsverk
1 062