LJUSKRONA, med 6 st ljusarmar, barockstil, 1900-tal.

311760. LJUSKRONA, med 6 st ljusarmar, barockstil, 1900-tal.

S k Malmkrona. Med dekor av lejon. Höjd ca 43 cm.

Slitage, några lamphållare skeva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 023