Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
SVEN RYDÉN. Skärgårdsmotiv, blandteknik, signerad och daterad 1972.
311752. SVEN RYDÉN. Skärgårdsmotiv, blandteknik, signerad och daterad 1972.
34 x 46 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
34 x 46 cm.
Ej examinerad ur ram.
Auktionshuset Kolonn
3 230