GOLVLAMPA, metall med stenfot, dekor av kvinna, 1900-tal.

311744. GOLVLAMPA, metall med stenfot, dekor av kvinna, 1900-tal.

Höjd ca 170 cm.

Ljusarmar något skeva, slitage, fläckar. Enstaka fläckar på skärmar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 170 cm.

Antal besök: 1 080