BYST, gips, 1900-tal.

BYST, gips, 1900-tal.
3117234. BYST, gips, 1900-tal.

Föreställande kvinna.
Höjd ca 48 cm.

Bruksslitage. Repor, fläckar och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Föreställande kvinna.
Höjd ca 48 cm.

Antal besök: 449